![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
asubraman | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 35 | Jeepers Creepers 2 (2003) - Jan 16, 2007 |
| 80 | Rush Hour (1998) - Jan 16, 2007 |
| 83 | The Aviator (2004) - Jan 16, 2007 |
| 72 | The Omen (2006) - Jan 02, 2007 |
| 80 | American Desi (2001) - Jan 02, 2007 |
| 59 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Jan 02, 2007 |
| 65 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Jan 02, 2007 |
| 75 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jan 02, 2007 |
| 77 | Father of the Bride Part II (1995) - Jan 02, 2007 |
| 80 | Pay It Forward (2000) - Jan 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |