![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
atanoi | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: New York, New York, USA
|

| 75 | The Truman Show (1998) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Payback (1999) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Ronin (1998) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Independence Day (1996) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Sneakers (1992) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Jumanji (1995) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Whale Rider (2002) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Wedding Crashers (2005) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Gladiator (2000) - Aug 18, 2009 |
| 92 | The Color Purple (1985) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |