![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
atari500 | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2010
Location: chicago, il, USA
|

| 90 | Donnie Darko (2001) - May 07, 2010 |
| 83 | The Hangover (2009) - May 07, 2010 |
| 80 | Old School (2003) - May 07, 2010 |
| 80 | The Darjeeling Limited (2007) - May 07, 2010 |
| 80 | Fight Club (1999) - May 07, 2010 |
| 85 | Blow (2001) - May 07, 2010 |
| 96 | The Big Lebowski (1998) - Mar 27, 2010 |
| 94 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 27, 2010 |
| 40 | Never Been Kissed (1999) - Mar 27, 2010 |
| 30 | American Pie 2 (2001) - Mar 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |