atcsams

atcsams
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% House (1977) - Rated 22 Aug 2012
90 68% Adaptation. (2002) - Rated 21 Aug 2012
80 39% The Blair Witch Project (1999) - Rated 21 Aug 2012
70 26% Cloverfield (2008) - Rated 21 Aug 2012
90 68% Chinatown (1974) - Rated 07 Aug 2012
90 68% Lost in Translation (2003) - Rated 07 Aug 2012
75 31% Noroi (2005) - Rated 07 Aug 2012
80 39% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 07 Aug 2012
95 82% Fargo (1996) - Rated 06 Aug 2012
10 6% The Human Centipede (First Sequence) (2010) - Rated 06 Aug 2012