Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ateaser
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: New Zealand
Recent Rankings
40 The One (2001) - Aug 13, 2007
65 2046 (2004) - Aug 13, 2007
45 Sphere (1998) - Aug 13, 2007
65 A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007
60 The Dish (2000) - Aug 13, 2007
90 Lilya 4-Ever (2002) - Aug 13, 2007
75 Panic Room (2002) - Aug 13, 2007
60 Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007
70 The Pianist (2002) - Aug 13, 2007
68 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ateaser. Why not go rank more films, then come back and check it out again?