![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aterranova | |
![]() |
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Eddie Murphy Delirious (1983) - Aug 19, 2007 |
| 60 | Three Amigos! (1986) - Aug 19, 2007 |
| 70 | Detroit Rock City (1999) - Aug 19, 2007 |
| 89 | Wag the Dog (1997) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 19, 2007 |
| 78 | The Seventh Seal (1957) - Aug 19, 2007 |
| 70 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 19, 2007 |
| 88 | Cape Fear (1991) - Aug 19, 2007 |
| 90 | Rain Man (1988) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Lethal Weapon (1987) - Aug 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |