![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
atitzel | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | National Treasure (2004) - Dec 28, 2007 |
| 95 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Dec 28, 2007 |
| 86 | Superbad (2007) - Dec 23, 2007 |
| 78 | Amistad (1997) - Dec 02, 2007 |
| 20 | American Pie Presents Band Camp (2005) - Dec 02, 2007 |
| 88 | An American Werewolf in London (1981) - Dec 02, 2007 |
| 80 | Andersonville (1996) - Dec 02, 2007 |
| 74 | Tin Cup (1996) - Dec 02, 2007 |
| 90 | Titanic (1997) - Dec 02, 2007 |
| 75 | Tommy Boy (1995) - Dec 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |