atlan143

atlan143
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2008
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 46% Event Horizon (1997) - Rated 04 Mar 2008
81 65% The 6th Day (2000) - Rated 04 Mar 2008
76 40% Mission: Impossible (1996) - Rated 04 Mar 2008
88 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 Mar 2008
79 55% Sister Act (1992) - Rated 04 Mar 2008
76 40% The Legend of Zorro (2005) - Rated 04 Mar 2008
75 33% Shaft (2000) - Rated 04 Mar 2008
68 12% Just Married (2003) - Rated 04 Mar 2008
66 7% Star Trek: Nemesis (2002) - Rated 04 Mar 2008
85 85% Planet of the Apes (1968) - Rated 04 Mar 2008