atlastata

atlastata
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 07 Sep 2014
75 34% Gangs of New York (2002) - Rated 07 Sep 2014
60 8% Crash (2005) - Rated 07 Sep 2014
80 51% Taxi Driver (1976) - Rated 07 Sep 2014
70 20% Men in Black II (2002) - Rated 07 Sep 2014
75 34% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 07 Sep 2014
70 20% X2: X-Men United (2003) - Rated 07 Sep 2014
60 8% Transformers (2007) - Rated 07 Sep 2014
70 20% King Kong (2005) - Rated 07 Sep 2014
80 51% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 07 Sep 2014