atoerk

atoerk
Film Freak - 740 Film Ratings
Member Since: 08 May 2012
Location: KHARKIV, Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 59% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 28 May 2014
55 2% The Legend of Hercules (2014) - Rated 28 May 2014
82 65% The Machine (2013) - Rated 28 May 2014
75 44% Gåten Ragnarok (2013) - Rated 28 May 2014
73 34% The Monuments Men (2014) - Rated 28 May 2014
90 92% 3 Days to Kill (2014) - Rated 28 May 2014
85 78% Super 8 (2011) - Rated 28 May 2014
95 98% The Raid: Redemption (2012) - Rated 28 May 2014
95 98% Pacific Rim (2013) - Rated 28 May 2014
83 70% Thor: The Dark World (2013) - Rated 28 May 2014