Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
atomicbatman
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2006
Location: USA
Recent Rankings
100 Brazil (1985) - Aug 13, 2007
100 Equilibrium (2002) - Aug 13, 2007
100 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007
100 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007
100 Aliens (1986) - Aug 13, 2007
100 Videodrome (1983) - Aug 13, 2007
100 Oldboy (2003) - Aug 13, 2007
100 Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007
100 Fight Club (1999) - Aug 13, 2007
100 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with atomicbatman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?