atticuszink

atticuszink
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78% Night of the Demon (1957) - Rated 05 Feb 2015
92% Casablanca (1942) - Rated 05 Feb 2015
58% 28 Days Later (2002) - Rated 05 Feb 2015
30% Burn After Reading (2008) - Rated 05 Feb 2015
7% 10,000 B.C. (2008) - Rated 05 Feb 2015
7% (500) Days of Summer (2009) - Rated 05 Feb 2015
92% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 05 Feb 2015
7% Certified Copy (2010) - Rated 05 Feb 2015
58% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 05 Feb 2015
92% The Godfather (1972) - Rated 05 Feb 2015