Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aufra
Film Freak - 615 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2009
Location: vilnius, Lithuania
Recent Rankings
40 Sugar & Spice (2001) - Aug 08, 2010
50 27 Dresses (2008) - Aug 08, 2010
50 Bedtime Stories (2008) - Aug 08, 2010
60 Bird on a Wire (1990) - Aug 08, 2010
50 Slumdog Millionaire (2008) - Aug 08, 2010
40 Career Opportunities (1991) - Aug 08, 2010
30 The Pagemaster (1994) - Aug 08, 2010
50 The Bounty Hunter (2010) - Aug 08, 2010
60 Mafia! (1998) - Aug 08, 2010
60 Guess Who (2005) - Aug 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aufra. Why not go rank more films, then come back and check it out again?