Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aureliatis
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2010
Recent Rankings
90 The Dark Knight (2008) - Dec 05, 2010
75 28 Days Later (2002) - Dec 05, 2010
80 Event Horizon (1997) - Dec 05, 2010
90 Equilibrium (2002) - Dec 05, 2010
80 9 (2009) - Dec 05, 2010
80 Mission: Impossible (1996) - Dec 05, 2010
80 One Night at McCool's (2001) - Dec 05, 2010
80 Braveheart (1995) - Dec 05, 2010
80 Spider-Man 2 (2004) - Dec 05, 2010
60 Catwoman (2004) - Dec 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aureliatis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?