![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
austin | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2011
Location: Leeds, UK
|

| 88 | Donnie Darko (2001) - Feb 17, 2011 |
| 100 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Feb 17, 2011 |
| 96 | Ocean's Thirteen (2007) - Feb 17, 2011 |
| 96 | Ocean's Twelve (2004) - Feb 17, 2011 |
| 97 | Ocean's Eleven (2001) - Feb 17, 2011 |
| 92 | Waitress (2007) - Feb 17, 2011 |
| 92 | Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Feb 17, 2011 |
| 88 | Gone in 60 Seconds (2000) - Feb 17, 2011 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Feb 17, 2011 |
| 96 | Back to the Future (1985) - Feb 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |