![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
auteurist | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Boarding Gate (2007) - Jul 05, 2008 |
| 100 | WALL·E (2008) - Jul 05, 2008 |
| 100 | Despair (1978) - May 16, 2008 |
| 100 | Ali Fear Eats the Soul (1974) - May 16, 2008 |
| 97 | Mother Küsters Goes to Heaven (1975) - May 16, 2008 |
| 100 | Fox and His Friends (1975) - May 16, 2008 |
| 100 | Chinese Roulette (1976) - May 16, 2008 |
| 100 | The Marriage of Maria Braun (1979) - May 16, 2008 |
| 100 | Lola (1981) - May 16, 2008 |
| 98 | Querelle (1982) - May 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |