autoaim

autoaim
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2011
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 22% The Book of Eli (2010) - Rated 17 Apr 2011
79 30% Children of Men (2006) - Rated 17 Apr 2011
100 89% WALL·E (2008) - Rated 17 Apr 2011
70 18% The Number 23 (2007) - Rated 17 Apr 2011
50 6% Die Hard 2 (1990) - Rated 17 Apr 2011
60 11% Shooter (2007) - Rated 17 Apr 2011
100 89% Schindler's List (1993) - Rated 17 Apr 2011
78 27% Blade (1998) - Rated 17 Apr 2011
86 51% The Italian Job (2003) - Rated 17 Apr 2011
95 73% Men in Black (1997) - Rated 17 Apr 2011