![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
autoerotic | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|
|
Bio: retired lawyer
| |

| 70 | Cast Away (2000) - Oct 05, 2009 |
| 90 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Oct 05, 2009 |
| 95 | Brokeback Mountain (2005) - Oct 05, 2009 |
| 95 | Pinocchio (1940) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Gladiator (2000) - Oct 05, 2009 |
| 50 | 101 Dalmatians (1996) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Beverly Hills Cop (1984) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Guys and Dolls (1955) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Shrek 2 (2004) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |