autovis

autovis
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2011
Location: tabriz, east-azarbaijan, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 59% Inception (2010) - Rated 24 Jan 2014
95 77% Gravity (2013) - Rated 28 Dec 2013
100 90% The Circus (1928) - Rated 12 Dec 2013
90 59% Up (2009) - Rated 07 Dec 2013
80 33% The Social Network (2010) - Rated 07 Dec 2013
90 59% A Prophet (2009) - Rated 07 Dec 2013
90 59% Shutter Island (2010) - Rated 03 Dec 2013
95 77% The Usual Suspects (1995) - Rated 30 Nov 2013
90 59% Run Lola Run (1998) - Rated 30 Nov 2013
40 3% Oldboy (2003) - Rated 22 Nov 2013