Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
auxigen
Movie Buff - 256 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 Jackass: Number Two (2006) - Aug 13, 2007
99 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
80 Scary Movie 3 (2003) - Aug 13, 2007
90 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
10 Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007
90 Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007
90 The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007
85 Mission: Impossible III (2006) - Aug 13, 2007
81 Analyze This (1999) - Aug 13, 2007
50 The Machinist (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with auxigen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?