Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
averagebear
Film Freak - 503 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2011
Location: Gloucester, Ontario, Canada
Bio: Movie watcher of any kind of movie i spose
Recent Rankings
89 The Karate Kid (1984) - Mar 17, 2011
50 High School Musical (2006) - Mar 17, 2011
86 The Green Mile (1999) - Mar 17, 2011
60 The Time Machine (2002) - Mar 17, 2011
65 Surf's Up (2007) - Mar 17, 2011
81 Tommy Boy (1995) - Mar 17, 2011
35 Mouse Hunt (1997) - Mar 17, 2011
79 Men in Black II (2002) - Mar 17, 2011
67 Cloverfield (2008) - Mar 17, 2011
30 Eurotrip (2004) - Mar 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with averagebear. Why not go rank more films, then come back and check it out again?