![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
avgwhtguy | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2010
Location: USA
|

| 75 | The Fly (1986) - Jun 02, 2010 |
| 60 | Get Smart (2008) - Jun 02, 2010 |
| 75 | Resident Evil (2002) - Jun 02, 2010 |
| 90 | Men in Black (1997) - Jun 02, 2010 |
| 90 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jun 02, 2010 |
| 85 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jun 02, 2010 |
| 95 | Empire of the Sun (1987) - Jun 02, 2010 |
| 85 | Tombstone (1993) - Jun 02, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Jun 02, 2010 |
| 95 | Real Genius (1985) - Jun 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |