![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
avigon | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: May 25, 2009
Location: USA
|

| 85 | Coraline (2009) - May 25, 2009 |
| 90 | Heavenly Creatures (1994) - May 25, 2009 |
| 80 | Requiem for a Dream (2000) - May 25, 2009 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - May 25, 2009 |
| 90 | The Princess Bride (1987) - May 25, 2009 |
| 95 | The Purple Rose of Cairo (1985) - May 25, 2009 |
| 77 | Fight Club (1999) - May 25, 2009 |
| 60 | Cry-Baby (1990) - May 25, 2009 |
| 60 | Entrapment (1999) - May 25, 2009 |
| 30 | Lost in Translation (2003) - May 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |