avion

avion
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% Hotel Rwanda (2004) - Rated 21 Jul 2013
88 80% Black Swan (2010) - Rated 18 Jul 2013
80 60% The Wrestler (2008) - Rated 18 Jul 2013
65 15% Chronicle (2012) - Rated 05 Aug 2012
70 25% Men in Black III (2012) - Rated 05 Aug 2012
90 89% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Aug 2012
75 40% Drive (2011) - Rated 05 Aug 2012
90 89% American History X (1998) - Rated 05 Aug 2012
0% Danger! 50,000 Zombies! (2004) - Rated 15 Jan 2012
75 40% Children of Men (2006) - Rated 23 Dec 2011