Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
avius
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2010
Location: London, UK
Recent Rankings
8 2001: A Space Odyssey (1968) - Mar 27, 2011
7 Jennifer's Body (2009) - Mar 12, 2011
9 The Godfather (1972) - Mar 06, 2011
7 Almost Famous (2000) - Jan 16, 2011
8 Star Trek (2009) - Jan 12, 2011
7 Date Night (2010) - Jan 03, 2011
8 Office Space (1999) - Dec 30, 2010
8 Cemetery Junction (2010) - Dec 24, 2010
9 A Clockwork Orange (1971) - Dec 20, 2010
7 Tron: Legacy (2010) - Dec 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with avius. Why not go rank more films, then come back and check it out again?