Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aweddle
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2007
Location: USA
Recent Rankings
95 Psycho (1960) - Jun 11, 2007
60 Land of the Dead (2005) - Jun 11, 2007
100 Night of the Living Dead (1968) - Jun 11, 2007
90 Hellraiser (1987) - Jun 11, 2007
40 Species II (1998) - Jun 11, 2007
75 Frankenstein (1994) - Jun 11, 2007
50 Godsend (2004) - Jun 11, 2007
75 Saw III (2006) - Jun 11, 2007
60 Cursed (2005) - Jun 11, 2007
40 Exorcist: The Beginning (2004) - Jun 11, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aweddle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?