![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
awesome-o | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Australia
|

| 58 | White Men Can't Jump (1992) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Three Kings (1999) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 18, 2009 |
| 68 | RoboCop (1987) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Exorcist: The Version You've Never Seen (2000) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Shrek (2001) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Deep Blue Sea (1999) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Jackass: The Movie (2002) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Intolerable Cruelty (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |