![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
awi | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: Diemen, Netherlands
|
| 80 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 20, 2007 |
| 87 | The Fifth Element (1997) - Aug 20, 2007 |
| 85 | Simone (2002) - Aug 20, 2007 |
| 90 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Aug 20, 2007 |
| 85 | It's a Wonderful Life (1946) - Aug 20, 2007 |
| 65 | Starship Troopers (1997) - Aug 20, 2007 |
| 80 | Hellboy (2004) - Aug 20, 2007 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Aug 20, 2007 |
| 70 | Gladiator (2000) - Aug 20, 2007 |
| 92 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |