Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ayban
Film Freak - 816 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: Philippines
Recent Rankings
88 The Prince of Tides (1991) - May 15, 2008
82 Swing Kids (1993) - May 14, 2008
84 WarGames (1983) - May 14, 2008
78 The Last Boy Scout (1991) - May 14, 2008
91 Goodbye, Children (1987) - May 14, 2008
89 Iron Man (2008) - May 14, 2008
79 Deception (2008) - May 12, 2008
88 The Cutting Edge (1992) - May 11, 2008
90 There Will Be Blood (2007) - May 11, 2008
87 Ugetsu (1953) - May 09, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ayban. Why not go rank more films, then come back and check it out again?