![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ayd | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2011
Location: ankara, Turkey
|

| 85 | One Day (2011) - Dec 03, 2011 |
| 94 | Cashback (2006) - Dec 03, 2011 |
| 75 | Autumn in New York (2000) - Dec 03, 2011 |
| 90 | Cold Mountain (2003) - Dec 03, 2011 |
| 90 | Breaking and Entering (2006) - Dec 03, 2011 |
| 92 | Closer (2004) - Dec 03, 2011 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 03, 2011 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Dec 03, 2011 |
| 70 | Iron Man 2 (2010) - Dec 03, 2011 |
| 85 | 10 Things I Hate About You (1999) - Apr 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |