![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aydeen | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2010
Location: UK
|

| 82 | Full Metal Jacket (1987) - Mar 07, 2012 |
| 81 | Schindler's List (1993) - Mar 07, 2012 |
| 83 | The Usual Suspects (1995) - Mar 07, 2012 |
| 82 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 07, 2012 |
| 72 | Titanic (1997) - Mar 07, 2012 |
| 81 | American Beauty (1999) - Mar 07, 2012 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Mar 07, 2012 |
| 78 | Sin City (2005) - Mar 07, 2012 |
| 79 | The Descendants (2011) - Mar 02, 2012 |
| 79 | Hugo (2011) - Mar 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |