aydoganhukuk

aydoganhukuk
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2015
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Je, tu, il, elle (1974) - Rated 31 Jan 2015
100 Le Petit soldat (1963) - Rated 28 Jan 2015
100 Contempt (1963) - Rated 28 Jan 2015
100 Vivre Sa Vie (1962) - Rated 28 Jan 2015
100 A Woman Is a Woman (1961) - Rated 28 Jan 2015
100 Breathless (1960) - Rated 28 Jan 2015
100 Winter Sleep (2014) - Rated 19 Jan 2015
100 Yojimbo (1961) - Rated 17 Jan 2015
100 Seven Samurai (1954) - Rated 17 Jan 2015
100 Stalker (1979) - Rated 10 Jan 2015