Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ayealright
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: UK
Recent Rankings
70 Thank You for Smoking (2006) - Aug 18, 2009
75 Terminator Salvation (2009) - Aug 18, 2009
75 The Sixth Sense (1999) - Aug 18, 2009
70 War of the Worlds (2005) - Aug 18, 2009
75 Hellboy (2004) - Aug 18, 2009
75 Bubba Ho-Tep (2002) - Aug 18, 2009
65 The Terminator (1984) - Aug 18, 2009
85 Rocky (1976) - Aug 18, 2009
90 Evil Dead II (1987) - Aug 18, 2009
90 Battle Royale (2000) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ayealright. Why not go rank more films, then come back and check it out again?