![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ayellis | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2009
Location: Grove City, PA, USA
|

| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 26, 2009 |
| 70 | Galaxy Quest (1999) - Aug 26, 2009 |
| 99 | A Christmas Story (1983) - Aug 26, 2009 |
| 35 | Air Force One (1997) - Aug 26, 2009 |
| 20 | Stuart Little (1999) - Aug 26, 2009 |
| 78 | Beauty and the Beast (1991) - Aug 26, 2009 |
| 63 | The Terminator (1984) - Aug 26, 2009 |
| 60 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - Aug 26, 2009 |
| 30 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Aug 26, 2009 |
| 47 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |