![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ayfine | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2010
Location: USA
|

| 80 | Bowfinger (1999) - Jul 15, 2010 |
| 80 | Across the Universe (2007) - Jul 15, 2010 |
| 70 | Over the Hedge (2006) - Jul 15, 2010 |
| 70 | Trainspotting (1996) - Jul 15, 2010 |
| 90 | Hot Fuzz (2007) - Jul 15, 2010 |
| 80 | Primer (2004) - Jul 15, 2010 |
| 85 | Crash (2005) - Jul 15, 2010 |
| 80 | Zodiac (2007) - Jul 15, 2010 |
| 75 | The Green Mile (1999) - Jul 15, 2010 |
| 85 | V for Vendetta (2006) - Jul 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |