![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ayinaim | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2010
Location: Canada
|

| 80 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Feb 13, 2012 |
| 80 | X-Men: First Class (2011) - Sep 13, 2011 |
| 60 | Hesher (2010) - Sep 13, 2011 |
| 87 | Mary and Max (2009) - Jan 16, 2011 |
| 74 | The Town (2010) - Jan 14, 2011 |
| 83 | Easy A (2010) - Jan 14, 2011 |
| 86 | The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Jan 14, 2011 |
| 77 | The American (2010) - Jan 13, 2011 |
| 84 | The White Ribbon (2009) - Jan 13, 2011 |
| 82 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Aug 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |