![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aykut | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 93 | Arizona Dream (1993) - May 12, 2012 |
| 90 | Trainspotting (1996) - May 12, 2012 |
| 30 | The Village (2004) - May 12, 2012 |
| 20 | Dreamcatcher (2003) - May 12, 2012 |
| 80 | Persepolis (2007) - May 12, 2012 |
| 95 | Taxi Driver (1976) - Apr 27, 2012 |
| 70 | Children of Men (2006) - Apr 27, 2012 |
| 90 | Goodfellas (1990) - Apr 27, 2012 |
| 75 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 19, 2011 |
| 85 | Desperado (1995) - Feb 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |