Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aylakadam
Movie Buff - 278 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 Hannah and Her Sisters (1986) - Jul 15, 2011
80 Love and Death (1975) - Jul 15, 2011
80 Sound of Noise (2010) - Jul 15, 2011
70 X-Men: First Class (2011) - Jul 15, 2011
60 The Hangover Part II (2011) - Jul 15, 2011
70 I Love You, Man (2009) - Jul 15, 2011
60 Dan in Real Life (2007) - Jul 15, 2011
65 Paul (2011) - Jul 15, 2011
60 In a Better World (2010) - Jul 15, 2011
90 The Party (1968) - Jun 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aylakadam. Why not go rank more films, then come back and check it out again?