Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aymansousa
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2008
Location: Egypt
Recent Rankings
70 Three Colors: White (1994) - Jul 27, 2011
84 A Taste of Cherry (1997) - Jan 14, 2010
65 The Hours (2002) - Jan 14, 2010
78 Caché (2005) - Jan 14, 2010
78 Elephant (2003) - Jan 14, 2010
68 Adaptation. (2002) - Jan 14, 2010
69 Solaris (2002) - Jan 14, 2010
73 Solaris (1972) - Jan 14, 2010
82 The Man from Earth (2007) - Jan 14, 2010
72 Lost in Translation (2003) - Jan 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aymansousa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?