![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
azelle | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: May 14, 2009
Location: Ireland
|

| 82 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - May 17, 2009 |
| 80 | My Father the Hero (1994) - May 17, 2009 |
| 90 | Transylvania (2006) - May 15, 2009 |
| 95 | Time of the Gypsies (1988) - May 15, 2009 |
| 91 | Arizona Dream (1993) - May 15, 2009 |
| 95 | Black Cat, White Cat (1998) - May 15, 2009 |
| 83 | The Prince of Egypt (1998) - May 15, 2009 |
| 85 | Rosemary's Baby (1968) - May 15, 2009 |
| 82 | Chicago (2002) - May 15, 2009 |
| 89 | The Green Mile (1999) - May 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |