![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
azh | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2010
Location: Mashhad, Khorasan, Iran
|
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 01, 2010 |
| 80 | Road to Perdition (2002) - Oct 01, 2010 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Oct 01, 2010 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Oct 01, 2010 |
| 75 | Babel (2006) - Oct 01, 2010 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Oct 01, 2010 |
| 55 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Oct 01, 2010 |
| 80 | V for Vendetta (2006) - Oct 01, 2010 |
| 70 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Oct 01, 2010 |
| 75 | I Am Legend (2007) - Oct 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |