![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
azlex | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: China
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Kong que (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Turtles Can Fly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Three Times (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Corpse Bride (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Broken Flowers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | L'Enfant (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Caché (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |