![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aztecmike | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2011
Location: Ireland
|

| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 31, 2011 |
| 0 | The Waterboy (1998) - Dec 31, 2011 |
| 65 | Trainspotting (1996) - Dec 31, 2011 |
| 66 | V for Vendetta (2006) - Dec 31, 2011 |
| 55 | Jerry Maguire (1996) - Dec 31, 2011 |
| 60 | The Sting (1973) - Dec 31, 2011 |
| 90 | Amadeus (1984) - Dec 31, 2011 |
| 65 | Big (1988) - Dec 31, 2011 |
| 65 | Hellboy (2004) - Dec 31, 2011 |
| 0 | Saw (2004) - Dec 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |