![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
azymoozy | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2010
Location: Gothenburg, Sweden
|
|
Bio: I love watching movies!
| |

| 40 | Sweet Home Alabama (2002) - Oct 13, 2010 |
| 70 | Sleepless in Seattle (1993) - Oct 13, 2010 |
| 75 | Face/Off (1997) - Oct 13, 2010 |
| 70 | Home Alone (1990) - Oct 13, 2010 |
| 90 | Fight Club (1999) - Oct 13, 2010 |
| 90 | Enemy at the Gates (2001) - Oct 13, 2010 |
| 80 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Oct 13, 2010 |
| 70 | The Dark Knight (2008) - Oct 13, 2010 |
| 70 | Kramer vs. Kramer (1979) - Oct 13, 2010 |
| 40 | Miss Congeniality (2000) - Oct 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |