![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
b02104 | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2009
Location: London, UK
|

| 85 | Baraka (1992) - Aug 31, 2009 |
| 80 | The Verdict (1982) - Aug 31, 2009 |
| 60 | Star Trek: Generations (1994) - Aug 31, 2009 |
| 95 | L.A. Confidential (1997) - Aug 31, 2009 |
| 50 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 31, 2009 |
| 90 | Coraline (2009) - Aug 31, 2009 |
| 60 | Hostage (2005) - Aug 31, 2009 |
| 60 | Vanilla Sky (2001) - Aug 31, 2009 |
| 75 | Scream (1996) - Aug 31, 2009 |
| 85 | Lolita (1962) - Aug 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |