![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
b0ger | |
![]() |
Cinema Addict - 1203 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 52 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 67 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 8 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Alamo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 23 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |