Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
b33p
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: May 18, 2006
Location: Israel
Recent Rankings
78 21 (2008) - Jan 25, 2010
90 Body of Lies (2008) - Jan 25, 2010
82 District 9 (2009) - Jan 25, 2010
85 Inglourious Basterds (2009) - Jan 25, 2010
80 Apocalypse Now (1979) - Dec 28, 2009
65 Speed Racer (2008) - Sep 20, 2009
55 How High (2001) - Sep 20, 2009
85 Kung Fu Panda (2008) - Sep 20, 2009
90 Die Hard (1988) - Sep 20, 2009
93 Pulp Fiction (1994) - Jun 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with b33p. Why not go rank more films, then come back and check it out again?