Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
b3nnic3
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: USA
Age: 21
Gender: Male
Bio: I fucking hate all movies.
Recent Rankings
99 Labyrinth (1986) - Nov 10, 2011
Mini-Review: mom where is my backpack mom is this the right window
56 Rise of the Planet of the Apes (2011) - Nov 10, 2011
Mini-Review: whats with all the monkeys
69 Captain America: The First Avenger (2011) - Nov 10, 2011
Mini-Review: better than Iron Man worse than Shiloh 2: Shiloh Season
100 Monster Camp (2007) - Jan 22, 2011
Mini-Review: The perfect movie?
100 Straw Dogs (1971) - Dec 02, 2010
Mini-Review: bitch was askin for it
46 3000 Miles to Graceland (2001) - Dec 02, 2010
Mini-Review: its not that far i live in texas
100 Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Dec 02, 2010
Mini-Review: parents would NOT let me watch it becuse some dudes BUTT showed up within the first one minute. LIKE I EVEN CARE!!!!!!!
17 A Few Good Men (1992) - Dec 02, 2010
Mini-Review: tom cruse was the main person in this video but they should just make a movie with him becuse my mom says hes a good actist
35 Inception (2010) - Dec 02, 2010
Mini-Review: dumbed down for american audiences. the korean version was better.
100 Cold Mountain (2003) - Dec 02, 2010
Mini-Review: shitty music but jude slaw is HOT
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with b3nnic3. Why not go rank more films, then come back and check it out again?