Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Atlas Shrugged Pt. 2 se...
the Blog DVD Report - January 31s...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
b4con
Cinema Addict - 1787 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2009
Location: USA
Age: 23
Gender: Male
Message Sent!
500 characters left
Bio: http://www.last.fm/user/b4con
Recent Rankings
75 The Rum Diary (2011) - Feb 03, 2012
96 Take Shelter (2011) - Feb 02, 2012
75 The Chaser (2008) - Jan 31, 2012
85 Summer (1986) - Jan 30, 2012
70 A Dangerous Method (2011) - Jan 30, 2012
65 Point Break (1991) - Jan 27, 2012
90 The Getaway (1972) - Jan 27, 2012
50 Simone (2002) - Jan 26, 2012
50 Anonymous (2011) - Jan 25, 2012
75 Atlantic City (1980) - Jan 25, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with b4con. Why not go rank more films, then come back and check it out again?