b83wilson

b83wilson
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 62% Rocky IV (1985) - Rated 12 Aug 2017
95 75% Rocky Balboa (2006) - Rated 12 Aug 2017
94 69% Friday Night Lights (2004) - Rated 12 Aug 2017
88 47% Field of Dreams (1989) - Rated 12 Aug 2017
90 54% Rocky (1976) - Rated 12 Aug 2017
84 37% Bring It On (2000) - Rated 12 Aug 2017
83 35% A League of Their Own (1992) - Rated 12 Aug 2017
84 37% The Karate Kid (2010) - Rated 12 Aug 2017
98 87% Cinderella Man (2005) - Rated 12 Aug 2017
99 90% The Social Network (2010) - Rated 12 Aug 2017